Atskats uz konferenci “Preventīvā saglabāšana: Mākslas stāvoklis”

Preventīvā saglabāšana: Mākslas stāvoklis

Otrdien, 2018. gada 6. novembrī plkst. 16.00 aicinām visus interesentus uz Latvijas Nacionālā mākslas muzeja grafikas restauratores Ausmas Šmites atskatu uz konferenci “Preventīvā saglabāšana: Mākslas stāvoklis”. Pasākums norisināsies Šķūņu ielā 11, Latvijas Nacionāla arhīva administrācijas ēkas 1. stāva zālē.


No 10.09.2018. – 14.09.2018. Turīnā (Itālija) norisinājās Starptautiskā vēsturisko un mākslas darbu restaurācijas institūta (IIC) rīkotā konference “Preventīvā saglabāšana: Mākslas stāvoklis”. Konferencē piedalījās ap 400 dalībniekiem no visas pasaules. Paralēli referātu priekšlasījumiem norisinājās plakātu prezentācijas, iepazīšanās ar piedāvājumiem restaurācijas materiālu un tehniskā nodrošinājuma jomā, kā arī ekskursijas pa Turīnas muzejiem un “La Venaria Reale” Konservācijas un Restaurācijas centru.