Latvijas Nacionālā mākslas muzeja restaurācija un rekonstrukcija. Seminārs Rūpniecības ielā 10.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Otrdien, 24. aprīlī Rūpniecības 10 (LU Akadēmiskā bibliotēka) norisināsies seminārs par Latvijas Nacionālā muzeja restaurāciju un rekonstrukciju. Par muzeja arhitektonisko izpēti un restaurāciju uzstāsies Artūrs Lapiņš, bet par muzeja pārbūves un restaurācijas darbu norisi, problēmām un risinājuma ceļiem stāstīs Juris Grodņa (Restaurācijas darbu vadītājs). Pēc semināra paredzēta ekskursija uz Nācionālo mākslas muzeju, lai iepazītos ar paveikto.

Semināra organizatori: Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka, Latvijas Restauratoru biedrība, Latvijas Muzeju biedrība.

Seminārs paredzēts: bibliotēku, arhīvu, muzeju saglabāšanas, konservācijas un restaurācijas speciālistiem.