Māris Ikerts (1975- 2021)

Māris Ikerts (1975.- 2021.)

No Māra Ikerta atvadoties

Dārgie biedri, nākam ar skumjām ziņām. No mums ir šķīries Māris Ikerts. Visdziļākā līdzjūtība visiem Māra kolēģiem un draugiem !

Māris Ikerts bija biedrības uzticamākais biedrs, kurš nevienam neatteica palīdzību vai padomu. Ar siltu smaidu sejā, vienmēr kluss un ļoti nosvērts, un pirmkārt parādīja sevi darbos, nevis runās. Māris ir atdevis savu dzīvi mūsu mantojuma lielākajām celtnēm - Rīgas pilī, Latvijas Nacionālā mākslas muzejā, Rīgas Domā un daudzās citās būvēm visā Latvijā.

Māra māsa Laura Matilde aicina mūs  šo piektdien, 3. decembrī ,sākot no 13 Rundāles Baltās mājas pagalmā kopā atcerēties Māri – “iekurot ugunskuru, lai padomātu, atcerētos un sūtītu siltu maigumu viņam pretī debesīs. “

Laura lūdz mūs “Ziedu vietā, ņemiet līdzi pagali vai zaru bunti, to pievienotu ugunskuram, tā kopīgi radītu viņam ilgu un siltu gaismu, lai viegli! Un atceries, ka mans brālis vienmēr radoši skatījās uz lietām un dzīvi-tad nu arī bērzu slota vai izliekts zars būs tieši laikā! Šai laikā aicinu aizdegt uguni, sveci, kamīnu, ja esi mājās. Un ieraksti viņa laikā joslā kādu jauku atmiņu.”

Ja brauksiet uz Rundāles Balto māju, lūdzam iepriekš pieteikties māsai, tālrunis: 29685191.

Nobeiguma vēl daži vārdi no Māra māsas:

“ Paldies jums visiem, kas bija un ir Māra dzīvē! Paldies par līdzjūtībām aši trakajā laikā!

Paldies jums, ka pirms gada sadevāties rokās, lai viņam dotu iespēju dzīvot, un pateicoties šai milzu mīlestībai, rūpēm un atbalstam, Māris veselu pusgadu nodzīvoja vesels! Mums tika dots laiks novērtēt, pateikt, paveikt.”